• Luleshtrydhe me çokollatё

Luleshtrydhe me çokollatё

Përbërësit:

  • 15-20 luleshtrydhe,
  • çokollatë,
  • lajthia.

Hapat:

Çokollatёn e shkrimё dhe luleshtrydhet i zhytim nё çokollatё, lajthitё i copёtojmё nё copa tё vogla.

Luleshtrydheve pёrmbi ia vendosim lajthitё, pastaj i vendosim nё frigorifer luleshtrydhet.

Ju bёftё mirё!

Receta të ngjajshme...